Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jó az Xbox 360-om?...

Miért nem jó az Xbox 360-om? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bedugtam mindent és a TV-n nincs HDMI, ezért a százlábúval összekötöttem (piros,fehér,sárga 3,5-ösök)Elinditom az xboxot, Zölden világit de nem adja be a TV-n.Mi a baj?

2015. jan. 9. 18:47
 1/5 szántóvető ***** válasza:
ki kéne választani a tv-bemeneti jelet.kell lennie ilyen lehetőségnek,legalábbis bizonyos tv-ken van.
2015. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre gondolsz pl:AV1,AV2?Mert azokat végignéztem de egyiken se hozta be
2015. jan. 9. 19:57
 3/5 szántóvető ***** válasza:
erre gondoltam.mást nem tudsz beüzemelni ugyanazon a scart bemeneten keresztül?régi videot pl.
2015. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,Van ehhez a százlábuhoz egy kis AV adapter abba bedugtam a százlábukat,és az AV apdaptert (amibe benne vannak a százlábúk) bedugtam a Tv-be AV1, TV-t bekapcsolom xboxot is, rámegyek az av1-re de semmi, fekete kép.
2015. jan. 9. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a hozzákapott scart(százlábú)átalakító input és nem output? Nálam is volt régebben gond, karaoke szetthez adtak külön input és külön outputra való scart átalakítót és ha az input adapter lett kötve a tv-re akkor nem küldte tovább a jelet. Az előzőkkel egyetértve próbálj egy videot vagy dvd-t, set top boxot vagy bármi scartos eszközt rákötni ami működik máshol, ha azok se jönnek be akkor a tv scartjaval van baj, ha pedíg egy adott helyen minden bejön de a xbox nem akkor azzal van a gond.
2015. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!