Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv-émhez most vettem távirányi...

Tv-émhez most vettem távirányitot ugyan olyan mint az eredeti nem regál rá a tv. Miért?

Figyelt kérdés
Tv-ém hez vettem távirányitot nem regál semmire a leirás alapján csak bele rakom az elemet és reagálni kellene de nem csinál semmit. Miért? mi lehet a baj?
2015. jan. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinézetre ugyanolyan, vagy tényleg a Te xyz típusú tévédhez való?

Lehet rossz az elem, vagy ben érintkezik, vagy rosszul van benne.

2015. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kinézetre is olyan meg mondtam hogy milyen tv-hez kell az elem biztos nem rossz most vettem új nincs benne rosszul.
2015. jan. 5. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Nézzük meg először, hogy jó-e az új távirányítód. Ha van fényképezőgéped, kamerád, a mobilod is jó lesz. Szóval irányítsd a lencséjébe, elvileg azt kell látnod, ha működik, hogy villog a távirányító infra ledje. Remélem érthető mit szeretnék... Ha van eredmény jelezd.
2015. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

ha esetleg nem látod kamerán keresztül az infra LED villogását az azt is jelentheti, hogy a kamera nem látja azt a hullámhosszú fényt.

Ebben az esetben tehát nem lehet 100%-osan azt állítani hogy a távirányító nem ad jelet.

Ezzel csak azt lehet 100%-osan megállapítani ha látod hogy ad jelet.

2015. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan (sok-sok karakterből áll) ugyanazon típushoz kaptad-e?

Csak a példa kedvéért: nekem van 3db 1 éven belül vásárolt Orion TV-m.

Mind a 3 távirányító tök ugyanúgy néz, gonbjai mindenei ugyanazok, és mindegyik csak a sajátjához jó.....

2015. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!