Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG TV EZ ADJUST menü elérése...

LG TV EZ ADJUST menü elérése (LD420)?

Figyelt kérdés

Üdv! Anno pár éve vásároltunk egy LG 32LD420 típusú televíziót. Idén bedöglött a DVD lejátszónk, a számítógépen filmet nézni még sem az igazi, így jött alternatívaként, hogy a TV-n nézzünk filmeket, csak egy a bökkenő - az LG ebben a típusú készülékben letiltotta a médiaeszközök között a filmlistát (gondolom gazdasági érdekek miatt, nem tudom és nem is érdekel).


Az LG TV-kben van pár rejtett menü, ezek között az "EZ ADJUST" az, amiben be lehet állítani, hogy mégis kezelje a filmeket az eszköz. Tisztában vagyok azzal, hogy ott mit kell átállítani (ToolOptions3, DivX 0-ról HD-ra), nem ez a kérdéses. Azzal is tisztában vagyok, hogy a felugró jelszó nagy eséllyel 0413, vagy 0000.


A kérdésem az, hogy hogyan lehet előcsalni ezt a menüt.

Először is milyen firmware-en lehet előcsalni? A TV-m fw verziója 03.03.08 ha minden igaz. Ezen egyáltalán elő lehet hozni?


Mindenféle trükköt olvastam már az interneten (IR LED spéci mp3 fájllal, univerzális távkapcsoló mindenféle kombinációban, Tv-n és távkapcsolón egyszerre nyomva tartott OK gomb, USB-ről géppel Pythonban), ezek közül az IR hack-kel próbálkoztam (olyan hama univerzális távirányítóval, ami másnak már működött), de semmi.


Létezik egyáltalán olyan módszer, ami ezzel a fw-rel is működik? Valahogy nem tartom jó ötletnek, hogy azt frissítgessem, pláne hogy az LG oldaláról mindig csak a legújabbat lehet letölteni (amin ugye ezek a funkciók rég le vannak tiltva).


Az [link] oldalt ismerem, ha nem gond, nem kérném válasznak a linket.



#LG #TV #ez adjust #IR hack
2014. dec. 29. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!