Mit csináljak ilyenkor az Xbox-al?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kaptam tegnap egy xbox onet,szepen mukodott online is mert vettunk hozza 12 havi live-ot,de ma amikor ranyomok a Sign-in-ra azt irja "When this xbox is not connected,we cannot sign in you,this can happen if you do not save your password.Check your network connection,then sign in." Na igen,megneztem a networknel tokeletes jel volt,(wifirol megy) de nem akar csatlakozni.Mit csinalhatnek? Bocsi az ekezetekert mobilrol irtam.

2014. dec. 25. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
az egyik hibaok a hálózat. A másik az hogy szerintem automatikusan akarsz bejelentkezni, de nincs lementett jleszavad. Beregisztráltad magad az xboxos hálózatba? Ha nem, tedd meg
2014. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
illetve mentett jelszót említ, ha nincs mentve, akkor mentsd el
2014. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megvan a tuti: meghekkelték a hálózatot. majd rendbejön
2014. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!