Hogy kell a wifi routert bekötni/ aktiválni?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy van egy wifi routerem ds-link amihez van egy olyan kábel amit azt hiszem utp kábelnek is hívnak meg hozzá egy adapter ha jól írom, szóval szeretném ha lenne wifi ehhez ezeket hova kell dugjam? A modemen kívül hova mert nekem a modemnél nincs hely csak egy de oda nem fér be már evvel szórakozom nagyon régóta valaki segítene? Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

2014. dec. 25. 14:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ezeket mind megcsináltam és utána nincs netem a gépen :/
2014. dec. 25. 15:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Még egyszer, utoljára megkérdezem: milyen tipusu router, és elolvastad-e a használati útmutatót?


Áh, hagyjuk, nem érdekes.

2014. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ds -link és nagyon fontos lenne megcsináltam amit mondtál de már az ip cimet nem tudom beírni mert a kiszolgáható nem található
2014. dec. 25. 15:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem modntam neked semmit, csak annyit, hogy add meg a modem tipusát. A TIPUSÁT. Nem a gyártót. Valamint azt, hogy semmit nem kell dugdosni. Mindegy. Látom, nem vagyunk egy hullámhosszon.
2014. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Aittem az elöző válaszoló vagy
2014. dec. 25. 16:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, mindketten 72%-on vagyunk. Mindegy.
2014. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!