Honnan tudok frissitést letölteni a Telefunken tv-m hez?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vettem egy Telefunken T32FHD845 CTV2 es fullhd led tv-t. És miota x264es filmeket szedek le 720p vagy 1080p a képarányát nem jol veszi fel a tv. (oldalrol összenyomja aképet, és hiába állitom a tv-n hogy 16:9, mozi, stb maga az összenyomott képet tartja emg nagyitva kicsinyitve stb és igy pl az a kerekek az autokon oválisak és picit zavaro) probáltma keresni már énis hozzá fimrmware-t de nemtaláltam sehol. Van amgának a tvnek is egy szoftver frissitési lehetosége de hiába futtatom le nem csinál semmit. Az aktuális szoftver a tv-n: V.0.5.4c // alkalmazás verzió V.0.5.4. Lan kábel hely nics rajta igy csak pendrive-rol tudom frissiteni szoval valami letöltött dolog kellene vagy hely ahonnan letudok hozzá tölteni ujabb verziot. Elöre is köszönöm

2014. dec. 18. 09:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: Magána tv-n ha aszoftver frissitésre megyek bevan kapcsolva hog yautomatikusan keressen uj szofdtvert ()bár ezt még sose tette meg) és vna maunuális keresés is (müholdrol keresne de ezt nem találja, mert kábel tv van).
2014. dec. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!