Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t vegyek? Legalább...

Milyen TV-t vegyek? Legalább 100 centis legyen, nem tudom hogy érdemes-e 3-D TV-t venni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 18:13
 1/7 belapus ***** válasza:
Szerintem nem érdemes.Kivéve, ha sok saját 3D-s tartalommal rendelkezel.A tartalomszolgáltatók többsége kihátrál(t) a technológia mögül.
2014. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az hogy évente két műsort adnak 3D ben, nem érdemes venni.
2014. dec. 10. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

LCD/LED tv-ből minél nagyobbat ami a keretbe befér, én 50"-t. vennék. Nekem most 40"-os van, de pár hét után kicsinek találtam.


Igen, legyen 3D is. Lehet sokan lebeszélnének róla, hogy felesleges, meg nincs hozzá tartalom, de ha már lúd legyen kövér!!


Én samsung párti vagyok, másodikként LG-t vennék. Samsung esetén H6200-tól felfelé vannak a jobb középkategóriás tévék. Ezek közül válassz: [link]

2014. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is Samsung párti lennék, de 3D nél az LG-t javasolják, mert az passzív 3D-s.És az jobb mint az aktív.
2014. dec. 10. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Az imént még nem is szerettél volna 3D-t, most meg konkrét dolgot állítasz. Aktív vagy passzív egy örök vita! Nem szeretnék ebbe belefolyni. Az én ismereteim szerint, az aktív jobb!:)


Meg kell nézni élőben. Elmész a media markt-ba, felveszed a szemcsit, és döntesz.:)

2014. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Állítólag az aktívtól hamar megfájdul a szem, plusz elemeket kő bele venni.
2014. dec. 10. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, van akinek megfájdul a feje, mint ahogy van aki nem is képes látni a 3 dimenziót. De ez nem számottevő, kevés embert érint(het).


Viszont a passzív 3D esetén egy 2D-ben Full HD-t produkáló kijelző használatakor a maximális felbontás 1920x540 képpont, hiszen a szűrés miatt vízszintes sorokból csak minden második jut el egy-egy szembe. Az aktív shutteres ezzel szemben képes a Full HD megjelenítésre háromdimenziós módban is, hiszen ott a képet frissítik sűrűbben.


Tehát a passzív nem tudja Full HD-ban megjeleníteni a 3D-s tartalmat, míg az aktív igen.

2014. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!