Azt hiszem veszek egy Xbox one-t többi lent?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Xbox one-t DE érdemes ezt meg venni most ? szóval lassan eltelt több mint 1 év a megjelenése óta mik az észre vételek játékok illetve multiplayer téren ? Érdemes meg venni most ? ( gondolom fél év elteltével az ára nem megy le ... csak azért mert az a max amit várnék vele ) + nekem az a Bundle kell ami a fehér xboxot tartalmazza jön más játékkal vagy csak a sunset overdrive-al ? ( nekem olyan kellene amiben vmi jó kis fps game van+ fehér xbox + 12 hónap live. létezik ilyen ? )

2014. dec. 4. 20:16
 1/1 anonim válasza:

En PS4-et tervezek venni, es nem tudom, hogy megéri-e meg.

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, hogyha en Xbox One-t akarnék venni, de nem tudnám hogy megéri-e, akkor elkezdenek ra gyűjteni, es mire meglesz, addigra úgyis eldől, hogy érdemes-e vagy sem. Fehér Xbox One szerintem meg csak Sunset Overdrive-al van (fehér PS4 is csak Destiny-vel vagy magában), de előbb utobb úgyis kiadják más bundle-el. Szerintem amugy megéri Xbox One-t venni, mert mar jönnek ra a jo játékok (Dead Rising 3, Forza 5, Halo, Szerintem a Sunset Overdrive se rossz, csak egy 'kicsit' beteg). Szoval ha azt néztem volna ki akkor mar gyűjtenék ra:) Remelem tudtam segíteni, ez a saját véleményem, ez ha valami nagyon értelmetlen lenne, akkor bocsi, a szojavito tehet róla:D

2014. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!