Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg lehet még menteni a tabletem?

Meg lehet még menteni a tabletem?

Figyelt kérdés

Tegnap bemondta az unalmast csak az android feliratig töltődött be, utána nem csinált semmit.(csak töltött) Recovery menübe se tudtam belépni, ott is csak az android logó jött be egy felkiáltó jellel a hasában.Szóval nem tudtam még hard resetelni sem. Ezért megpróbáltam rakni rá egy másik frimware-t, (hátha attól megjavúl), de azóta már viszont be se kapcsol, csak a fekete háttér világít.

Sajnos márkát nem tudok írni mert egy kínai kacat, de belinkelem hogy milyen tabletről is lenne szó: [link]


Esetleg valaki tudna tanácsot adni mit lehetne kezdeni vele? (azon kívül hogy kuka)


2014. dec. 3. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. dec. 3. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:

látom, már mindent próbáltál...

még azt talán, hogy a bekap gombot 8 másodpercig egyfolytában nyomod..az enyémnél ez bejött(ezt írta a gépkönyv)

ha ez sem, akkor passz...

esetleg egy szervíz..de ezt tudod nélkülem is..

2014. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
áá az se segít, szervízbe meg nem akarom vinni mert annyit nem ér az egész tablet, de azért köszi
2014. dec. 3. 19:54
 4/5 anonim válasza:
fastboot módban meg lehet próbálni ráflashelni recoveryt, ha találsz olyat, ami jó hozzá.
2014. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szoftoltasd újra
2015. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!