BEEX Rainbow tábla PC-t (tablet) használ e valaki? TESCO-s forgalmazás.

Figyelt kérdés
Szeretnék gyakorlati információkat a termékről. Karácsonyra lenne szülőknek. Böngészésre, youtube videók megnézésére, hírek olvasására használnák. Érdekelne a kijelző minősége (döntés esetén láthtó e-betekintési szög), wifi stabil e és egyéb észrevételek.

#tablet #beex teszt
2014. nov. 30. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen információt sem találtam róla, mik a tulajdonságai?
2014. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közben megtaláltam, egy WayteQ xTAB-700qci sokal jobb alternatíva volna
2014. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És mit javasolnál ebben az árkategóriában?
2014. dec. 1. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok! Arra gondolok előző kommentemben, hogy a wifit nagyon szidják. Meg hogy lefagy, ledobja a használót. Milyen típusnál megbízható a wifi? Amelyiknél stabilan lehet netezni? Az a baj, hogy utalványból lenne vásárolva és korlátolt helyen tudom elkölteni. Köszönöm!
2014. dec. 1. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megnézheted az Op3n Dott tabot is, a teszt alapján jónak számít
2014. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nagyobb képátlót szeretnék és ezen vacilálok: DPS IQ7 / DPS Titan 8 / Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 Legfontosabb, hogy hosszabb távon használható legyen netezésre, YouTube videókra, e-book olvasásra, böngészésre. Nekema 3. tűnik a legütősebbnek ebben a kategóriában. Ti melyiket választanátok? Köszönöm!
2014. dec. 3. 09:27
 7/9 pappz93 válasza:
73%

Sziasztok!

Én vettem egyet kíváncsiságból.

Kijelző hiába 1024x600 kissé fakó,de egy idő után meg lehet szokni és szép.Kameráról ne beszéljünk,ez tényleg csak azért van egy tabletbe ,hogy skypoljunk erre tökéletes nagyobb felesleges bele.Gyors ,nem fagy le,wifi nem dobál le.

Egyedül a bajom az,hogy pl a Real Racing 3 játékba nem tudom az autót kormányozni 'Tilt' módban. Viszont más játéknál működik ez a fordítgatásos döntögetéses módszer.

Komolyabb játékok el futnak rajta simán,érintőpanel nekem szeret hülyéskedni a bekapcsológombbal ellentétes oldalon.

2015. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

7500 a tescóban.


Ennyit megért. Nagyon megért.


Az árához képest egy kőkemény gép. Vannak hiányosságai, de hát 7500-ért ne akarjon senki versenylovat arany kantárral, ezüst nyereggel és három rabszolgával.

2015. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyébként a gép paraméterei:


- 4 magos MTK proci (4 x 1.3 GHz max.)

- mali 450 GPU

- 1 GB RAM

- 4 GB háttértár

- HDMI port

- 7 collos, 1024 x 600-as kijelző

- rádió

- Bluetooth 4.0

- Wifi b-g-n (engem nem dobál le, sőt, meglehetősen stabil)

- 2800 Ah-s akku

- Android 4.4.2


Előnyök:

- Nagyon gyors. A sebességre semmi panasz nem lehet.

- Olcsó. 7500-ért lassan egy jobb fogkefét sem lehet venni.

- Izléses külső, szines műa. borítás (fekete, sárga, kék, pink, zöld)

- Korszerű, a mai igényeknek megfelelő hardver, bluetooth és HDMI ami ennél az árkategóriánál nem jellemző.

- viszonylag nagy felbontás. 7 collon 1024 x 600 azért jobb mint a 800 x 480.


Hátrányok:


- A kijelző max fényerőn otthoni, belső használatra alkalmas de szabadban nem kielégítő.

- A tabot megnyomorgatva a kijelzőn foltosodás észlelhető.

- 4 GB belső tárterületből 2 használható. Ez ma már épp, hogy elég.

- KITKAT operációs rendszer. Ez nem a legjobb, a sok h.lye policy miatt.



-

2016. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!