Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok elszakadni a géptől,...

Timera kérdése:

Nem tudok elszakadni a géptől, vannak barátaim (élő), akikkel hétvégenként találkozok, de koliban lakok, és túl sokat játszok rajta, ha elmegyek 1 hetes kirándulásra egyáltalán nem hiányzik. Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 06:10
 1/8 anonim ***** válasza:

(még) nincs baj, teljesen normális vagy.

Ha nem megy a tanulás rovására, akkor kinövöd(ez nem sértegetés)


nyugi, idővel elmúlik. amit csinálsz korunk jelensége. régebben nem volt mikro, elektromos autó, led tv, tablet, okosteló,marsraszállás,mcdonalds, stb...most van, és használjuk, mert (majdnem)mindenkiben ott van a homo ludens(is)


nyugi, gépezz tovább...de...tanulj,

2014. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez koleszos környezetben. Apám-anyám olvasott és zenét hallgatott hanyatt fekve, hogy ne unja ketté vagy háromfelé magát, én tévéztem, te gépezel. Ez ilyen.
2014. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem csak akért érzem hogy sok :/
2014. nov. 28. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Van párod?
2014. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs :P
2014. dec. 1. 06:38
 6/8 A kérdező kommentje:
miért?
2014. dec. 1. 06:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ha nincs, akkor még normálisabb :) Ha lesz, akkor majd vele is ütsz el némi időt :)
2014. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért gépezel (én is) mert unatkozol. Ha vannak élő barátaid akikkel tényleg összefutsz akkor nincs gond. Keress valami olyan dolgot amit még soha nem csináltál, de érdekel.
2015. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!