Milyen tabletet vegyek? 40-50ezer körül max

Figyelt kérdés

Hosszú ideje gyüjtöm ezt a kevés pénzt is rá, még tanulok, de jó lenne már valami, mert az asztali gépet 4en használjuk, és sokszor jó lenne nem sort várni rá. szeretnék játszani is rajta, netezés és filmnézés mellett.

nem igazán értek hozzá, hogy mit kellene rajta figyelni, vagy hol érdemes venni? előre is köszönöm nektek



2014. nov. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ipad minit javaslom, ilyen áron alig használt szép állapotú készüléket lehet már kapni, és nagyon minőségi, összehasonlíthatatlan az androidos társaival. A most legújabb IOS 8.1.1 már javította a korábbi lassulásokat és akadásokat amiket az új IOS 8 esetében lehetett tapasztalni. Én csak ajánlani tudom, jószívvel!
2014. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
csak is apple terméket van ára de megéri
2014. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 beszter0101 válasza:
100%
szerintem samsungot válassz abból is a 3.8-asat
2014. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp apple legyen.

Azért mert stabilabb a rendszer.


Lehet, hogy tudnál venni 4magos android tabletet,de a rendszere vègett hamar gondjaid lesznek vele.

2014. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!