Autó mélysugárzó pc-hez?

Figyelt kérdés
ha vennék egy ilyen mélysugárzót, erre rá tdnék kötni egy 2.0-ás hangrendszert, ami nyilván a kőzép és magas hangokat sugározná? Számítógéppel szeretném használni, de mivel ez auóba való, gondolom 12 V-os, bár ez legyen a legnagyobb gond. Ezt leszámítva működne a dolog?
2010. jan. 29. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A számítógép hangvégfoka nem tud megvezérelni közvetlen ilyen nagy teljesítményt erősítő kell hozzá.
2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy autóba tervezett mélysugárzó igaziból csak egy autóban fog szépen szólni. A doboz, a reflexnyílások úgy vannak kialakítva hogy igénylik az autó kicsi, zárt belterét. Egy nagyobb légterű szobában is fog szólni, de nem lesz az igazi.

Szerintem jobban jössz ki, ha veszel egy kimondottan számítógépekhez tervezett aktív hangfalszettet, viszonylag olcsón egész komoly darabok vannak.


Vagy ha mindenáron az autós mélysugárzóhoz ragaszkodsz, akkor mindenképpen szükséged

2010. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Véletlenül elküdtem a választ félben.

Szóval mindenképp szükséged lesz egy végerősítőre, akármilyenre, nem kell kimondottan autós, csak egy valamire ügyeljél, hogy az erősítőnek mindenképp kisebb legyen a teljesítménye, mint a hangfalé.

2010. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha, kösz a részletes "oktatást":)
2010. jan. 30. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem rockford fosgate 400W-os mélyláda van szobámba, ami autós szubhangszóró, vizsonylag kis érzékenységű, és nyugodtan mondhtaom h simán veri a 2.1-es pár ezerforintos pc hangfalszetteket..
2010. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!