Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC-t vagy valamilyen konzolt...

PC-t vagy valamilyen konzolt vegyek?

Figyelt kérdés

PC-t vagy konzolt szeretnék venni - a konzol alatt Xbox 360-at vagy PlayStation 3-at értek - és ebben a kérdésben lennék kíváncsi a véleményetekre.


A dologra max. 140-150 ezret szánnék, de nyilván szeretnék a lehető legolcsóbban kijönni a dologból.


PC-vel és PS3-mal is játszanak barátaim, Xbox-xal nem nagyon akikkel tudnék multizni.


Ugye használtán PS3-at vagy X360-at kb. 40 ezer körül, újonnan 60 ezer körül lehet kapni, de azért egy PC kicsit drágább, viszont olcsóbbak rá jóval a játékok.


PC-hez csak egy régebbi monitorom van (1280x1024, TN paneles), míg konzolhoz lenne egy 37 hüvelykes TV (1024x720) és egy nem is rossz hangrendszer.


Ebben a konzol vagy PC témában tudnátok segíteni/tanácsot adni?



2014. nov. 19. 17:10
 1/4 anonim válasza:
Ha csak ennyi rá a keret, akkor inkább konzol, a mostani játékok szinte kivétel nélkül alig, vagy egyáltalán nem futnak ilyen pcn.
2014. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pc. Ennyiből simán össze lehet dobni egy profi kis (ha nem is extrém, giga, mega gamer pc-t, de) jó kis gépet. Jobb az irányítás (szerintem). Egyszerűen undorító FPS játék konzolon. + a PC szebb grafikájú (grafika bziknak persze fontos), több és olcsóbb játék, fejleszthetőség. Xbox-ot SEMMIKÉPPEN se vegyél, ha nem akarsz 60k-ért darálógépet.
2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én, PC-t vennék.
2014. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként hiába van konzolhoz akármekkora tv-d ha a gép nem képes 720 p nél jobb felbontásra, és konzolon van egy 30 Fps limit ha jól tudom.
2014. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!