Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekomnál van egy szerződésem...

Vidual01 kérdése:

Telekomnál van egy szerződésem, IP TV + Internet + Telefon, másoknál is gyatra a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Már évek óta a Telekomnál vagyunk, Borsodban kötöttük az első szerződést, és teljesen jó volt az Internet, TV és a telefon is. Félévente-évente egyszer elment maximum egy órára (talán egyszer volt olyan, hogy fél napig nem volt se net, se TV, de üzemzavar volt), viszont ezeket leszámítva teljesen korrekt volt a szolgáltatás.


Aztán 2013 Nyarán elköltöztünk Pestre, a szolgáltatás maradt, csak másik címre jött a csekk, itt sem volt komolyabb probléma az első 3/4 évben.

Ám egyre többször fordul elő, hogy napi szinten fekete a TV-ben minden csatorna, illetve az internet vagy abszolút nincs, vagy olyan lassú, hogy a speedtest weblapja is 15-20 perc alatt tölt be.


Kb. Márciusban kezdődtek a gondok az akkori Cisco egységgel, amit Április közepe tájt cseréltek le egy Powercolor márkájú antenna nélküli routerre. Az Wi-Fi hatótávja így eléggé lecsökkent, de ezt még lesz*rtuk volna, ha tényleg megjavult volna a rendszer, így azonban csak hab a tortán.


A probléma továbbra is fennállt, elsőnek a router cseréjétől számított másfél hónapban kezdett elromolni, ma pedig lecseréltettem egy hosszabb telefonos kommunikáció után.


Budapesten a XVI. kerületben lakom, esetleg másoknak a környéken is vannak hasonló gondjaik, netán országos probléma ez?

Lehet szerződést bontani emiatt? Elvégre nem teljesítik a szerződésben leírt adatforgalmat.



2014. nov. 11. 19:08
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
Egy hete sincs hogy ismételten akartam írni a t-com területi felelősének mert nekünk van egy IPTV,egy kábelnet,egy vezetékes telefon és 2013 decemberétől egy mobiltelefon előfizetésünk. A 4 előfizetés és a hűségidő bizonyos kedvezményekkel jár ez oké de okt. végén se szó se beszéd megkukult a mobil. Elmentünk a t-pontba a XVII. ker.i Teskóba ahol hát hülyének néztek mert váltig állították hogy küldtek sim kártyát és jelszót.Nos végül aktiválták a benne lévő sim kártyát de nem sokon múlt hogy nem írtam egy emailt valamelyik főnöknek hogy az anyjukból csináljanak bohócot. Soha más szolgáltatónk nem volt mert itt a családi házas övezetben csak az ő oszlopaik meg drótjaik díszelegnek,bár valamit tollászkodik a Digi de nem kapkodnak és kérdés hogy különbek e. Volt hogy a sávszélességem a régi marad vagy néhány nap alatt visszaállt és az ígértért fizettem. Írtam nekik egy emailt megkeresték a területi felelőst és az kiküldött két srácot azok méricskéltek majd az egyik elment a kocsival és mivel néhány száz méterre van az elosztó(?) rakta ide oda és viszonylag jobb lett. Gyorsabb lett. Ilyen a hálózat mondták és elhúztak. Most 20mg/sek körül van az enyém mert néha megmérem hogy miért fizetek. Nagyon kíváncsi vagyok hogy te mit lépsz mert amiért fizetsz azt jogosan kéred.
2014. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kifejezés hogy gyatra!

minősíthetetlen!

2015. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Digi jóval jobb!
2015. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!