Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS3-ról le lehet valahogy...

A PS3-ról le lehet valahogy menteni az adatokat?

Figyelt kérdés
Mert a gépem valószínűleg tönkre ment és nem tudom bekapcsolni. Ilyenkor mi a teendő mert elég sok mentés van rajta. És ha valahogy le is lehet menteni akkor azt a mentést át lehet vinni egy másik PS3-ra?

2014. nov. 7. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiveszed a HDD-t és berakod az új PS3-ba, elég egyszerű folyamat: [link]
2014. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ezzel sokat segítettél
2014. nov. 7. 17:09
 3/9 TaKy99 ***** válasza:

sajnos el kell keserítselek.

Az első hsz hülye hozzá!

Ha átrakod a HDD-t akkor a PS3 első dolga, hogy leformázza azt! Így buksz minden adatot.


Egy lehetőséged van. Valahogy életet verni a régi konzolba és egy FAT32-es külső vinyóra készíteni egy biztonsági mentést.

2014. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, igen rögtön formáz...

Gondolom sárga ledes lehet a gép... Vidd el 10e ért csináltasd meg mentsd le ami kell majd add el a gépet...


Ha szerencséd van kapsz ért 30e-t max 35e-t

2014. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen most már kiderítettem hogy sárga ledes lett. tényleg olyan sokért eltudom adni? amúgy 500 gigás
2014. nov. 8. 17:04
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha lementem egy FAT32 külső vinyóra akkor azt belehet tenni pl egy super slim gépbe?
2014. nov. 8. 17:18
 7/9 TaKy99 ***** válasza:

NEM


külső fat32-es hdd-re készítesz biztonsági másolatot. (Thropy-kat nem lehet menteni HDD-re, csak PS networkre!)

majd az új PS-en erreől a külső HDD-ről visszaállítod a mentést.


Bővebb infó: [link]

2014. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TaKy99 ***** válasza:

"Ha szerencséd van kapsz ért 30e-t max 35e-t"

"tényleg olyan sokért eltudom adni?"


Ha szerencséd van és találsz egy balekot! Ja, és gerinctelen vagy, mert nem mondod el neki, hogy javítva volt.


A rendes vagy és elmondod, hogy javított a konzol (6 hó garral - normális szerviz annyit ad rá) akkor kaphatsz érte ~30-at az alapgépért plusz egy kontrollerért, a CECH25xx előtti, mert az még downgrade-elhető, azaz törhető. Ha későbbi, akkor ~20e-ért tudod eladni.

2014. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jah, de ha elmondod, hogy ezzel volt javíttatva sztem nem fog kelleni senkinek max alkatrésznek olyan 10e ért
2014. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!