Sunglass1224 kérdése:

Xbox 360 flashelt?

Figyelt kérdés
Ha lefrissitettem a flashelt gepet akkor utanna újból ra tudok rakni regebbit, vagy a flash elúszott?

2014. okt. 30. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Nos ez attól függ.Nekünk is flashelt gépünk volt és 3 havonta(ha jól emlékszem) jött ki egy bizonyos „flash frissítés”.De ez csak akkor szükséges ha inteneten is játszol vagy esetleg egy frissítés miatt az újjabb játékokat nem tudod megnyitni.(gondolom erre céloztál ha nem akkor bocsi ha hülyeséget írtam).
2014. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat kicsit félreértettél. Ki lett flashelve a gep es én amit az Xbox adott ki frissítés, azt raktam ra es onnantól nem is vitte az írott játékokat. Ezt meg tudom oldani egy itthoni telepítéssel vagy elkell vinnem szakemberhez?
2014. okt. 30. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Irány egy szaki!
2014. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DE ne flasheld!

Egyből RGH-zd!

2014. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, tervben volt de ha csak egy itthoni telepítés nem viszem el. Meg mar ki volt flashelve.
2014. okt. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!