Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 3 60gb? többi lent.

_Goodlife_ kérdése:

PlayStation 3 60gb? többi lent.

Figyelt kérdés

Kinéztem egy ps3 60gb játékkonzolt. 30e ft 2karral,kamerával sok kiegészítővel, játékokkal!

Sokat keresgéltem és találtam sok negatív dolgot róla!De volt pozitív is! Most ebből mi igaz és mi nem? Egyszerűen már nem tudjom mit gondoljak.

Vélemények? Azon kívűl hogy f*s,sz*r. Hibát és megoldást is várok!!



2014. okt. 28. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

60 gigás PS3 a leginkább hajlamos a sárgaled-re, szóval hagynám.

Többi fat PS3 nem annyira rossz, de ha biztosra akarsz menni akkor csak slimet vagy super slimet vegyél.

2014. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem hiszem, a sárga led nagyon ritka, egyébként a 60GB sal tudsz visszamenőleg játszani mind a a ps1-ps2 es játékokkal lemezen keresztül is (2007 óta meg van és a mai-napig használom semmi baja, sőt én ki toldottam egy külső vinyóval.


Egyébként ami még érdekes lehet, ha a mellet döntesz hogy meg veszed kérdezd meg a gazdáját hogy volt -e rá PS-pluszza mert ha igen akkor hagyd meg a felhasználóját és sok játékot le tudsz tölteni amit korábban ő megkapott


Nekem 2007 óta van plusszom és rengeteg "ingyen" játékot kaptam hozzá minden hónapban 2 nagy és több kissebb címet


Egy évre 13 999 (egy játék ára ) és kapsz legalább 26 nagyobb címet arra az évre de 4500 Ft ér is lehetett 3 havonta.


Mindezt csak akkor ha az elöző tulajdonos használta a pluszt, ha most akarnál rá, én azt mondom nem igazán éri meg mert már inkább ps4-re meg vitára kapsz játékot ps3 egy nagyobb címet.

2014. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1#-vel annyiban értek egyet, hogy 60-as fat hajlamos a sárgaledre...

Tudtommal ez a modell a fat gépek között is kiemelkedő ezen téren...


Viszont én még a többi fat gépet sem ajánlom neked, inkább vegyél 2000-res/3000-res slimet


Ha még is úgy vagy vele, hogy ez neked kell akkor úgy számolj, ha sárgaledes lesz a gép akkor 10e a javítás DE ez a hiba bármikor újra előjöhet...

---------------------------------------------------------

Ami előnye van, hogy ps2-be olvassa

2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Már megrendeltem és majd meglátjuk hogy milessz!
2014. okt. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!