Miylyen laptopot vegyek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Jó laptopot/notebookot keresek olcsón (100.000 ft alatt), de nem tudom milyen specifikációt kell rajta nézni. Ha notebookot veszek, akkor se legyen olyan picike, legyen akkora mint majdnem egy laptop. Valaki tud segíteni? Mert nem vagyok ilyen téren nagyon ismeretes.:S A 10.1 hüvelykes notebook az nagynak számít? Milyen márkájút vegyek, milyen típust. Emag.hu-n néztem, de kábé annyit értettem, hogy Acer, meg Lenovo... Válaszolókat felpontozom.:)

2014. okt. 28. 10:55
 1/7 Tengor ***** válasza:

A notebook és a laptop szinonimák. Nincs köztük különbség. A mire te gondolsz az a netbook. Ezek kisebbek méretben, és teljesítményben is, és rendszerint nincs bennük optikai meghajtó.

Ezek alapján mit szeretnél és mire akarod használni?

2014. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak megveszem, max. netezek rajta, de majd kéne érettségire készülni egy egyszerű gép, mondjuk Windows 8.1-es rendszerrel, mert azt már telefonon ismerem, mekkora különbség lehet gépen? Ó, és fontos hogy gyors legyen, és filmeket tudjak nézni, szóval ne ilyen csigusz net legyen (jó, tudom, ez nem nagyon függ tőle, de a régin gépünkön nagyon szar volt a net, míg az újabbon elég jó volt). Szóval, igen, kábé Ennyi a fontos, majd ha még jut eszembe, írom. Ja, és legyen első kamerája.(mondjuk az általában van mindegyiken). Amúgy ment a felpont.:)
2014. okt. 28. 23:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és fontos, hogy laptop legyen, ne netbook. Ha már veszek, vegyek minőséget.
2014. okt. 28. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

100k környékén csak használt üzleti gépet szabad venni, elsőrorban a sokkal jobb minőségük miatt.

Mire akarod használni?

Lenovo Thinkpad és Dell Latitude gépek a jók abban a kategóriában, amit fent említettem

2014. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Énse vagyok szakértő de ahogy olvastam neked teljesen egyszerű felhasználásra kell. Notebook ok bol ajánlanám a lenovot acert es az asust mert ezek jo arba vannak. Szerintem neked elég lenne egy 2 magos intel procis gép lehetőleg minél nagyobb legyen a ghz orajele és 4 giga ram legyen benne legalább, videókártya ha csak filmre kell akkor egy integrált elég pl intel hd 4000 (internetes játékokkal bőven elboldogul egy ilyen konfig ha esetleg azis szamít valamit) auchanba en ilyen konfigot csak 4 magos procival 90 ezerért láttam és acer márkájú volt. Sokan mondják hogy auchan ból nemszabad gépet venni ez csak a asztalikra vonatkozik. Mivel őkis mint bármelyik bolt rendelik és rendes gyári garanciát adnak.
2014. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó ár lenne.:) utolsó, félig meddig értettem amit írtál, nagyon sokat segítettél, legalább Mostmár van alapom a keresgéséshez, nagyon Köszi a segítséget, ment is a felpont.:):)
2014. nov. 8. 09:41
 7/7 anonim válasza:
Örülök ha segíthettem :) Ha esetleg bármi hasonló kérdésed lenne mielött vásárolnál nyugodtan írj.
2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!