Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a 12 eves fiamnak...

Szerintetek a 12 eves fiamnak karacsonyra megvehetek egy iphone 4-et vagy tul fital hozza?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Túl fiatal hozzá és teljesen fölösleges neki, de megveheted persze.
2014. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha szeretnéd, hogy jól megverjék, amikor éppen el akarják tőle lopni, ő pedig nem akarja majd odaadni, akkor persze, vegyél neki.
2014. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Névtelenül nevű válasza:
100%

Ez több dolog függvénye. Ilyenekre gondolok:

Érti, hogy milyen drága?

Tudja, hogy nem szabad vele dicsekedni?

Megérti, hogy mennyire rossz érzés a társainak, ha nekik nem lehet?

Mire szeretné használni?

Egyébként milyen az önfegyelme?

Tud rá vigyázni?


Meg még több hasonló kérdés.

Szerintem mérlegelj.

2014. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha azt szeretnéd, hogy alaposan elverjék a romák és elvegyék a telóját, akkor igen.
2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
79%
Nem, kiröhögnék érte, a SZiPhone 6, ami menő, azt vegyél neki!
2014. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem túl fiatal.
2014. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél neki MOTO E -t.
2014. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémátok. Én is 12 éves voltam, amikor megkaptam az okostelefonom. Ennek 4 éve, és a mai napig azt használom. A helyzet kicsit más volt, ugyanis édesapám azért adta nekem, mert neki nem tetszett, de akkoris. Nem igazán értettem a helyzetet, de vigyáztam rá, és ma is igyekszem, hiszen 120.000 Forint volt. Úgy gondolom teljesen normális gyerek vagyok, hiszen a jegyeim jók(mármint ötös, felénk az a minimum), és legfeljebb hétvégén járok el bulizni, akkor sem inni megyek, hanem a hangulat, a társaság miatt. Nem tudom hanyadik válaszadó írta, de mérlegelj. Hogyha felelősségteljes, és nem hivalkodó gyermeked van, nyugodtan vedd meg neki. Bár sajnos az iPhone 4 már régi, és én egy másik telefont ajánlanék, de ez mellékes dolog.
2014. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vennék iPhone 4-et már senkinek. Egy 4 éves telefonról beszélünk, elavult harver, a szoftvert sem támogatja már az Apple. Ha nincs pénzetek újabbra akkor vegyél neki egy Windows Phone-os telefont, vagy androidot. Egyébként már elég öreg ahhoz, hogy ne meglepetést kapjon, hanem azt amit kér
2014. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
55%
Mi a francnak egy 12 évesnek egyáltalán okostelefon? Én értem, hogy ez már státusszimbólum,meg minden de akkor is.... fiatal nég ehhez!
2014. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!