Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót javasolnát...

Milyen fejhallgatót javasolnátok? Próbálok tapasztalatokra építeni.

Figyelt kérdés

Beyerdynamic DTX910 volt.

Legfeljebb 20.000 Ft értékben olyan fejhallgatót keresnék (elsősorban PC-hez), ami:

- legalább olyan jó, mint az előző (nem baj, ha jobb :))

- elsősorban zenehallgatásra megfelelő, minőségi felvételek esetén is

- nem baj, ha nem túl csicsás

- lehet nyitott/zárt


Asszem ennyi. Meg persze a kényelem se utolsó, hogy ne horpassza be két oldalról a fejemet.



2014. okt. 20. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ez? [link]
2014. okt. 20. 15:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Minőségileg tudom, hogy jók a Sony termékek, de majdhogy a legtöbb olyan, hogy azonos áron más gyártónál jobb minőséget kapok.
2014. okt. 20. 15:50
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a Razer Electra be fog jönni 15-20 ezerért lehet kapni.
2014. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is azt hittem, hogy a Razer Electra be fog jönni, ezért meg is rendeltem, de sajnos az alaplapom kevés volt ahhoz, hogy a mélyet kihajtsa belőle, egy régebbi fülesből visszamaradt USB-s Logitech erősítő meg már túl sok volt hozzá.


Ez a jelenlegi DTX910 is szerencse volt :D Mert az alaplap ehhez is kevés volt, viszont a Logitech erősítővel tökéletes.

2014. dec. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!