Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox Liveot minden felhasznéór...

Xbox Liveot minden felhasznéóra külön kell venni?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy xboxon van 2 xbox felhasználónk (öcsémnek egy meg nekem is) akkor ha mindkettővel akarunk pl. fifán ultimate teamezni akkor kétszer kell liveot venni? hogy mindkét felhasznlón legyen? vagy ha veszek egyet akkor az azon az xboxon az össezs felhasználóra vonatkozik?

előre is köszi:)



2014. okt. 11. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

persze, veszel egyet és az egész háztömb azzal játszik, vagy a kerület, az egész ország

szoktál gondolkodni is?

2014. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van okoska, nem kell egyből beszólni.. képzeld szoktam gondolkozni, és van alapja annak amit írtam.. ugyanis vettem még év elején egy egész éves liveot a saját felhasználómra és mivel eddig én is úgy hittem ahogy mondod ezért csak az enyémen multiztam. Ma viszont öcsém belépett az övével es azon kezdtünk FIFAzni, mondtam h próbáéjuk meg az ultimatet és ment.. és utána a GTAn is tudtunk multizni az ő felhasználójával..amire elvileg semmi liveot nem vettünk és nem is emlékszem, hogy aktiváltam volna bármit is..
2014. okt. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!