Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ilyen típusú fülhallgatók...

Az ilyen típusú fülhallgatók jól szólnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az ilyen kialakítású fülesek jól szólnak-e? [link]

(Szép-e benne a basszus, tiszta-ea magas?)

Jelenleg egy Pioneer in-ear fülesem van, ami nagyon jól szólna, de akármilyen méretű gumit veszek rá, valahogy sosem az igazi... A túl naggyal feszíti a fülem, a kicsivel kiesik belőle, a közepessel meg olyan fura érzés van, mintha bedugulna a fülem és nem szól rendesen... mintha vákuumot kapna.

Ezért gondoltam rá, hogy ilyesmi kialakításút veszek, mint a linken a Philips... Vélemények? Köszi!



2014. okt. 7. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit drágább ugyan, de úgy szól mint az állat:

Apple Earpods.

Nem rossz a Philips se, de az Apple-ről tudok tapasztalatot mondani.

Az is hasonló kialakítású, és amíg eddig használtam (lassan 1,5 év), semmi gond nem volt vele. Sporolni is vittem rendszeresen, de ettől függetlenül vigyáztam rá! Még ma is olyan jól szól, mint új korában, csak egy kicsit koszosabb, de azt kisebb odafigyeléssel+türelemmel letudom róla törölgetni.

2014. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!