Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem értem a tévém programozásá...

Nem értem a tévém programozását! Hogy kell?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Samsung led 3d smart tv-m. Végre beköttettük a Digit. Be is jönnek a csatornák. Viszont nem értem az egészet. Annyira rájöttem (ha igazam van), hogy egy részről az analóg, más részről a digitális csatornák jönnek be. Ezek mintha két külön sávon mozognának. A digitálisnak látom a műsorjait a "Guide"-ban, az analógét nem. Van olyan, hogy egy szám alatt (mondjuk az egyes csatorna) 2 féle csatorna van.

Még ezzel nem is lenne nagy gond, de pl az M1 meg M1 HD nem jön be a digitálisak között, csak ha az analógnál kapcsolgatom. De a "Guide"-ban nincs benne. Pedig előtte meg benne volt. (1 hetes az előfizetés) És nem is tudok a két sáv között mozogni, csak úgy, hogy ha benyomok egy olyan gombot, ahol tudom, hogy csak analóg van. Visszafele pedig a Guide-ból választok, de ott meg néha nem jön be semmi, mert az analógét nem hozza ki.

Teljesen összezavarodtam, igaz, nem is értek hozzá, az okostelefonokkal jobban kijövök, mint az okos tévével.

Szóval remélem valaki értett ebből valamit és tud segíteni, hogyan tudnék tájékozódni közöttük, vagy helyrerakni őket. Pl az M1 HD jól jönne a Guide-ban...

A neten nem találtam semmit. Köszi



2014. okt. 5. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Olvasd el a használati utasítását.
2014. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abban nincs benne
2014. okt. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!