Be tudom e épiteni ezt a video kártyát a laptopomba?

Figyelt kérdés
Egy Gainward nVidia GeForce GT 730-ról lenne szó az utobbi időben egy ismerősöm kapta meg viszont mégcsak be se tudta szerelni már kapott egy jobbat ezért ezt elég olcsón el akarja adni noshát én megvenném de csak egy Asus laptopom van és nem vagyok bisztos benne hogy be lehet szerelni ezért a kérdés magától értetődően be lehet e szerelni ? A válaszokat előre is köszönöm

2014. okt. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi infóbol nem lehet megtudni hogy be lehet-e szerelni, ahhoz kellene tudni a pontos tipust, de annak az esélye hogy bele lehessen szerelni, a nullához közelít az esélye.
2014. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan érted azt hogy "tipus" ? Amint láthatod én nem igazán értek ezekhez .
2014. okt. 3. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amit kaptál az egy normál vga (a laptopos változatok többnyire M jelzéssel vannak ellátva. pl 730M). Ezeket nem lehet beszerelni laptopokba. eleve nagyon kevés az olyan laptop amibe lehet cserélni a vga-t. Sok esetben az alaplapra van integrálva a grafikus chip.
2014. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerű:

Ha erre hasonlít:

[link]

Akkor ki van csukva


Ha erre:

[link]

Akkor van némi esély de akkor sem sok.

2014. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez estben sajnos tényleg lehetlen ugyhogy kénytelen leszek venni egy új gépet ha nagyobb teljesitményt akarok de azért köszönöm a válaszokat !
2014. okt. 3. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem véletlenül a laptop nem játékra való. Bár lehet arra használni, meg vannak "gamer" laptopok is, drágák, hamar elavulnak, és ha kell erősebb vehetsz teljesen újat.
2014. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!