Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Újra lehet valahogy indítani?

Újra lehet valahogy indítani?

Figyelt kérdés

Dimarson DM-R906 típusú dvd felvevő készülékem egyik este magától bekapcsolt és a kis led narancssárgán kezdett világítani.

Azóta nem volt sem piros,sem zöld.....

Mit tehetnék?

Volt másnak is ilyen gondja?


Köszi előre is!


2010. jan. 22. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, most mi a gond? Azóta mi nem működik???


Amúgy a konkrét típust nem ismerem, de minden ilyet újra lehet indítani, csak kicsit lehet, szét kell szedni hozzá, mert ha csak kívülről áramtalanítod, az nem elég. Belülről mind hasonlítanak egy PC-re, van alaplapjuk, tápcsatlakozójuk, és ha találsz rajta elemet is, akkor azt is kiveheted. De ha meghibásodott, akkor ez nem biztos, hogy használni fog neki bármit is. Újraindul és ugyanazt csinálja, mint most. (Amit nem tudok, hogy micsoda, és mi baj van vele?) ;)

2010. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,bocsi...:)

Az a baj vele,hogy nem tudok szinte semmit beállítani,lejátszani tudok vele,néha felvenni is,de azt sem időzítetten....az időt se lehet pl beállítani,mert nem hozza be az adott opciókat...

2010. jan. 22. 23:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a választ!
2010. jan. 22. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem si detto ugyan ez volt a probléma.. bejártam kb 6szerelőt, és egyik sem tudta mi lehet a baja... egyik nap széttszedtem, és látom h van az enyémben egy elem ami tartja az áramszintet, ha elmegy az áram a beállításoknak, és az órának

nekem az zárlatos lett és kiolvadt egy szál az alaplapból!

szóval szedd szét és nézd meg az alaplapot, hogy hibás e valahol:)

2010. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!


Amúgy neked jó lett?

Működik rendesen?

2010. jan. 30. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
igen:)
2010. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tripool válasza:
Nekem is pont ilyen gondom van. Érdekes mert én még csak nem is használtam egy jó ideje. Egyszer csak narancssárgán kezdett világítani és ennyiben kimerült a további működése. Már bekapcsolni sem lehet. Ha áramtalanítom, akkor egy másodpercre pirosan világít és utána megint narancssárga. Levettem a burkolatot és valóban van benne egy elem, de érdekesmód bele van pontforrasztva, hogy ne lehessen kivenni. Ja és semmit nem mutat a kijelzőn sem.
2014. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!