Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóhifi. Ha sokáig (kb 3-4...

Autóhifi. Ha sokáig (kb 3-4 óra) majdnem maxon hallgatom a zenét, akkor utána pár napig egyáltalán nem szól a láda a csomagtartóban. Utána lassan "magához tér " de pár napig semmi. Miért lehet? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 13:15
 1/5 dirtboy ***** válasza:

akuval minden rendben?


más elektronikus cucc nem nagyon produkál ilyet,egy erősítő vagy megy vagy nem,nem javul meg magától pár nap után.

szerintem az aksit szívja le a nagy áramfelvétel aztán kell pár nap mire a generátor vissza tudja tölteni arra a szintre hogy megint ki bírja szolgálni az erősítőt ami a mélyet hajtja.

2014. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 plasztik@ä ***** válasza:
az én aksim 100 AH
2014. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

ma 20:52


és te vagy a kérdező csak másikról jelentkeztél be vagy most ez a hozzá szólás hogy kapcsolódik bármihez is?

2014. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, nem tudom, hogy hogy kapcsolódik ide! :-D Amúgy köszi a választ, meg fogom nézni az Akksit.. :-D
2014. okt. 1. 13:33
 5/5 plasztik@ä ***** válasza:
20:52 bocsik kihagytam azt hogy kicsi az aksi ezért gyorsan lemerülhet nekem gyári volt benne nem sokat birt ezért cseréltem le. de lényeg a lényeg az aksit cseréld ki
2014. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!