KETTILA kérdése:

Meg érné ez 24k-ert?

Figyelt kérdés

AKG Y40 nevű fejhalgotórol szeretnák kérni egy szakszerű véleményt érdemes e venni egy ilyet 24k sok egy ilyenert

Legjobb lenne ha egy olyan írna akinek van.Ilyen árkategóriában esetleg egy pár linkel el látott ötlet .

Nagyon köszi elore is :D:D:D:D:D:D:D:D



2014. szept. 23. 17:44
 1/2 anonim válasza:

Szia! Éppen fejhallgató vásárlás előtt állok, én is próbáltam ezt a fülest. Én azt ajánlom, hogy mindenképpen próbáld ki a füleseket, mielőtt választasz, mert én is próbáltam paraméterek alapján belőni, melyik lehet jó nekem, de volt amelyiket első fejrerakás után vettem is le, mert kényelmetlen volt, ez az Y40 pedig ugyan nem rossz füles, de nekem túlzónak tűnt a basszus. Szeretem a mély hangokat, de ha elnyomja a magas és középrészt, és az dominál, az már zavar. Az, hogy neked jó-e, főleg attól függ, hogy milyen zenéket hallgatsz. Attól függetlenül, hogy nagyon szeretem a jó basszussal rendelkező füleseket, ez kimondottan nem tetszett, mert találtam olyat, aminek hasonlóan jó a basszusa, de a magasabb hangok sem vesznek el.


De a lényeg, hogy ki kell próbálni, mert mindenkinek más jön be. Egyébként ebben a kategóriában most nézegetem a Shure SRH240 és 440-et, illetve az ATH M20x és 3M30x-et, mert jókat olvastam róla, de ma ki is próbálom őket.

2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adom az első válaszát.

Mondjuk én inkább minimal, meg ilyen diun disun zenékhez vettem:D Szóval én imádom a mélyet benne, nagyon szépen adja.

Olyan típusú van mint amit leírtál, AKG Y40.

2014. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!