Rincsi94 kérdése:

Van1 xbo360slim hddje ami satás hogy kell összekötni hogy felismerje a satás pc ugy mint 1 pendrivot vagy egy d meghajtót?

Figyelt kérdés
összekötöttem már rá dugtam a sata kábeleket az xbox hddre mikor elindul a gép mutatja hogy sata0 z amin van a program és sata1 az pedig az xbox hdd de mikor elindul a rendszer a windows 8.1 nem ismeri fel mi lehet a baj??

2014. szept. 21. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem windowsos partíciós táblát használ. Ne is akard windows alól használni. FTP-n tudsz rá másolni ha rgh vagy jtag xbox
2014. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen rgh-ás és fs3-as de ez az ftp ez nem valami internetes dolog??
2014. szept. 21. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

nem. UTP kábellel összekötöd a géppel és totalcommanderrel tudsz csatlakozni az xbox-hoz. Az FTP file transfer protocoll, tehát fájlok mozgatására való. Valóban távoli gépek között interneten használják legtöbbet, de működik direktbe kötött képek között is amennyiben az egyiken van FTP server. Az rgh xboxban ha valamilyen módosított dashboard fut akkor van.

A beállításoknál vagy alul a főképernyőn ha routerbe dugod mutatja az IP-t.

Total commanderben FTP ikon, új kapcsolat, név akármi, kiszolgálóhoz írod az XBOX IP-jét, felhasználónév és jelszó xbox.

Csatlakozol és másolod. Ha nincs routered akkor egy crosslink utp kábel kell, az akcióhoz, ha van routered akkor mindegy valamivel összekötöd.

2014. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT:) és pedig flashfxpvel új kapcsolat megadtam az xbox ipjét amit a az fsd menüben a képernyő sarkában jelszó,felhasználó név:xbox a pcén tp link wifin fogom a netet az xbox egy másik szobában van nem csatlakozik a netre annyit kellet csinálni hogy bekapcsoltam az xboxot a gépen beállitottam a korábban leírtakat ip cím stb és megtalálta az xbox hddjét onnantól gyerek játék a letöltött játékot áthúzod a megfelelő mappába nálam hhd1 games mappa befejezi és lehet játszani!!!nagyon szépen köszönöm a segítségeket!!! Még annyi kérdésem lenne hogy iso fájlt másolok is felismeri az rghás gép vagy csak god formátumban??
2014. szept. 21. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
csak god
2014. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!