Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek az Apple ki fog...

Szerintetek az Apple ki fog adni valamit az iPod Classic helyett?

Figyelt kérdés

Én még használom az enyémet, és imádom. Teljesen más rajta zenét hallgatni, mint agyontömörített mp3-akat telefonon. A bazi nagy tárhelyről nem is beszélve.

Szerintem ha kiadnának egy hasonló zenelejátszót modernebb kivitelben (SSD meghajtóval és érintőkijelzővel), lenne rá igény. Szerintetek?



2014. szept. 13. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

SSD meghajtó PC-khez van, és totálisan felesleges lenne egy multimédisá eszközben. Ugyanolyan közönséges flash memóriát használnak egy mp3 lejátszóban, mint egy pendriveban (lényegében az SSD-ben is, de ott van egy külön vezérlés is ami ellát pár feladatot)


Egyébként megszűnt az iPod széria teljesen.

2014. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedignén szeretem az összes zenék magamnál tartani, és sokkal jobb FLAC/ALAC formátumban rárakni, mint agyontömörített mp3-ban.
2014. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan :(
2014. szept. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!