Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a fényképezőgépem baja?

Mi lehet a fényképezőgépem baja?

Figyelt kérdés
Feltöltöm az elemet, pár képet csinálok és már jelzi is hogy merül lefele. Pár óra múlva már be sem tudom kapcsolni a gépet, mintha lemerült volna az elem. Pedig az elem is és az elemtöltő is új.
2010. jan. 17. 19:08
 1/8 anonim válasza:

Szerintem az elemmel lehet valami.

Nekem is volt olyan elemem ami ilyen gyenge szar volt, aztán azzal BE SE KAPCSOLT, pedig újonnan vettem... Beleraktam az energizert és egyből bírta órákig...

2010. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Javaslom, hogy próbáld ki jó minőségű tartós elemmel, ha azzal is pár kép után hasonló a helyzet akkor a fényképezőgéped valószínűleg nem működik megfelelően. Ha a tartós elemekkel jól működik akkor vagy az akkumulátoraid vagy pedig a töltőd nem jó! Ennek pontos megállapítása további tesztelést igényel. De ez nem a te dolgod vidd vissza ahol vetted cseréltesd ki!

Laci

2010. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Felhívnám a figyelmeteket, hogy a tölthető elemek (aksik) csak 1,2 voltosak, a 1,5 voltos tartóselemekkel szemben. Sok eszköznek ez problémát okoz (álltalában vezeték nélküli egerek), és emiatt van az is, hogy a fényképező azt írja hogy merül, mivel az is a feszültséget nézi.
2010. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a fényképező már kb. 5 éves, és idáig nem volt semmi baja. Az elemet (duracell, 2650 mA) most vettem, az elemtöltőt is, így azok tuti jók.
2010. jan. 18. 07:25
 5/8 anonim ***** válasza:
merd meg az elemet hogy hány voltos
2010. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1,2 voltos, miért van más is?
2010. jan. 18. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy az akkumulátortöltőd és az akkumulátor új, sajnos nem jelenti azt, hogy jók, de azt sem, hogy mind rossz! Lehet, hogy csak egy cella rossz és az leviszi az össz-feszültséget ugyanis valóban úgy van, hogy a fényképezőgépek feszültség alapján jelzik a töltöttségi szintet.

Laci

2010. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem márciusba lesz egy éves a panasonic digitális fényképezőgépem,és a töltött elem kb 1 órát bírja,az energizer 2000 ft-os elem pedig max 2-t. azóta se használom a gépet,mert fenntartása egy vagyon...
2010. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!