ASUS Fonepad 7 (FE170CG) megéri 13. 000-ért újan a Telenortól?

Figyelt kérdés

Egy olyan csomagot vennék, melyben havonta kapok 24GB-ot, és havonta 4500-at kellene fizetni.

És még ez mellé 13.000 forintért megkapom az Asus Fonepad 7-et.

Szerintetek?


2014. szept. 2. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze a Sim kártyára kapom a 24GB-ot, amit a tabletbe berakok, és a WiFi hotspot segítségével meg birom osztani a netet, így laptoppal is birok majd netezni. Jó ötlet lenne?
2014. szept. 2. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetés havonta rendesen azt a 4500at igen.foleg hogy megbis tudod osztani...mondjuk a készüléket nem ismerem nezd meg van-e rola teszt.de ha tetszik s jó Ennyi pénzért Megéri.net se sok árban.
2014. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen épp megnéztem hogy van e rajta WiFi Hotspot,és van.

Meg hallottam hogy más is csinája így, mobilján megosztja a netet a lakásba, rárakja a töltőre és laptopon netezik.

2014. szept. 2. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam teszteket, néztem videókat, szerintem ennyiért abszolút megérné. Mert netet ígyis úgyis kell vennem iskolaszezonra, úgyhogy ez a + 13ezer megéri.
2014. szept. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!