Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asztali lejátszó pendriveról...

Msebi06 kérdése:

Asztali lejátszó pendriveról olvasás segítség?

Figyelt kérdés

Van egy Sony lejátszóm, amit nemrég vettem használtan. Eddig sorozatokat néztem róla hd-ba, minden rendbe volt vele. Most filmet szerettem volna, de írta a gép, hogy nem lehet másolni mert túl nagy a mérete (fat32re volt formázva a pen), átformáztam ntfs-re, de ezt nem ismeri föl a lejátszó, aztán exFat-re, de ezt se. Tudok valamit kezdeni vele, hogy tudjak rajta HD filmeket nézni pendriveról, vagy csak a lejátszó csere segít?

Szoftver a legfrissebb a lejátszón.



2014. aug. 28. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fat32 fájlrendszeren fájlméret korlát (4gb) van.

Lejátszó csak a fat32-t ismeri.

Ez van!


Feldarabolod a filmet 4gb-s darabokra :(

Átkonvertálod kisebb felbontásra, fájlméretre, de akkor már nem HD :(


(egyébként ha régebbi lejátszó, lehet, le sem játsza a HD-t, próbáld ki egy samle-n, rövidebb filmel)

2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy sorozatokat tudok nézni rajta hdbe, az olyan 2-3giga/rész.


Akkor egyenlőre hanyagolom a filmnézést rajta, majd veszek egy újabbat. Darabolás eszembe se jutott, jó ötlet, majd lehet kipróbálom.

Köszi!

2014. aug. 29. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!