Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket érdemesebb megvenni...

Desmund kérdése:

Melyiket érdemesebb megvenni ps3 vagy xbox360?

Figyelt kérdés

Melyik birná tovább, melyik az olcsobb, melyiket érdemes megvenni hosszú távra, és melyiket érdemes ki chippeltetni/ flashelni?


Hallottam olyat is hogy az xbox360nak a hddjára kilehet másolni a játékot ezáltal nem sérül az irófej mig a ps3nál igen.


A negativ kommentektől kiméljetek!

Csak azért szeretném ki chippeltetni/flasheltetni mert nekem nincs minden játékra 10e forintom.. -.-"


2014. aug. 20. 01:34
 1/3 anonim válasza:
Nem kell 10e forintot fizetni lehet kapni 3000-5000e forintért is. Szerintem ps3 jobb de nekem eredeti minden játék szóval ilyen téren nem tudok segíteni.
2014. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mostmár érdemesebb next gent szerintem, de ez függ attól hogy menni pénzed van. xboxom van és flashelt és viszi a játékokat. szerintem érdemesebb az xbox. megéri egyszer ki flasheltetni mert utána letöltöd a drága játékokat ingyen
2014. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem fel van törve az xbox 360 mar 4 éve csináltam meg es semmi baj szóval xbox :)
2014. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!