Mi a probléma az LG Smart TV-n a youtube-nak?

Figyelt kérdés
Van egy LG Smart TV-m és a napokban probléma akadt fel a youtube-val. A kereséskor a betűknél nem egyesével megy jobbra vagy balra, hanem ha mondjuk "a" betüről szeretnék menni "b" betűre átugrik az f betűre, olyan 5-6 betűt ugrik. Mi a probléma oka?
2014. aug. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Merül az elem a távirányítóban.
2014. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 verakvcs válasza:

Szóról-szóra ugyanez a problémám. Minden egyes videó kb. 2/3-3/4-énél megakad, BETÖLTÉS. Néha elég csak visszalépni és újra elindítani, de sokszor az egész alkalmazást újra kell indítani. Minden friss, diginet1000, tv tavalyi UHD. Azt figyeltem meg, hogy ott akad el, ahol reklámot kéne szerintem betöltenie, de valamiért a youtube reklám motorja nem működik. Ha megy a reklám, nem fagy le, ha nem tudja betölteni, akkor vár rá sajnos és nem megy tovább.

Ha valaki megtalálta a megoldást, legyen kedves jelezni! Köszönjük előre is!

2017. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 verakvcs válasza:
Na bocsika, ezt nem ide akartam és nem tudom kitörölni...
2017. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!