Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 csak FAT32-t ismer fel?

Xbox 360 csak FAT32-t ismer fel?

Figyelt kérdés

Van egy WD 2,5" 2TB-os külső HDD-m amire szeretnék Xbox játékokat rakni. Nem rég lett megcsinálva a box Dual(Nand) Bootra, Freestyle 3-mal.

A HDD-n tárolom a filmeket is, amik között van 10GB+ is és itt jön a probléma, mivel FAT32-re (nem tudom pontosan) csak pár GB méretű fájlok másolhatóak.

Tudom, hogy van belső HDD is a boxban, amin még van is helyem, de én ragaszkodom a külső HDD-hez, milve ha át is szeretném másolni, nem a külsőről játszani, akkor is FAT32-t kéne használnom, hogy felismerje.

Nincs valami megoldás, hogy NTFS-t is érzékelje?



2014. aug. 14. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás hogy leválasztasz(partícionálod) a külső vinyót és a leválasztott részt fat32-re formázod. Ha viszont van sok helyed ftp-n is átmásolhatod a vinyóra nem kell hozzá a külső.
2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!