Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Play station 3-at szeretnék...

Play station 3-at szeretnék de laikus vagyok, mit kell nézni vételkor?

Figyelt kérdés

Hágy GB-os lenne jó nekem, ha mondjuk 4-6 játékot szeretnék max, de szeretnék muliplayerezni stb.

Mire kell odafigyelni még?

Köszönöm!


2014. aug. 10. 00:36
 1/3 GeorgeJ válasza:

Üdv !

Manapság van 5gb és 500 gb készülék ami super slime (szuper szlájm)az 5 gb 1-2 játékra elég és mindig törölnöd kell őket hogy legyen helyed ha 5-6 játékkal játszol folyton


Az 500 gb meg felesleges de praktikusabb


Azt ajánlom vegyél egy 5 gb készüléket + hozzá egy belső hdd-t minimum 100-250 gb-osat


Az is igaz hogy 5 gb és az 500 gb között 20 ezer forint van de ha veszel beépítő keretet + hdd-t 250 gb akkor több mint 20 ezer forint úgy hogy még nincs is benne a gépbe



Tehát gondolom 5-6 játék olyan exluziv mint last of us -hevy rain kill zone + a multi battelfield call of duty


Játékra kb 40-50 ezret költhetsz (persze ha használtan veszed)


Az 500 gb készülék 64 ezer forint(játék nélkül)

5 gb meg 55 ezer forint (játék nélkül)

2014. aug. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Manapság van 5gb és 500 gb készülék"


Manapság 12 és 500 GB-os készülékek vannak, 5 gigás sosem létezett, nem is fog.


"ami super slime (szuper szlájm)"


Ami super slim (szuper szlim).


"az 5 gb 1-2 játékra elég és mindig törölnöd kell őket hogy legyen helyed ha 5-6 játékkal játszol folyton"


A 12 gigás 0-végtelen játékra elég, hisz valamelyik játéknak kapásból több hely kell (pl. GTA V), és ha jól rémlik akkor ha nincs hely telepítenie akkor nem tudsz vele játszani, valamelyik játék meg szinte semmit sem telepít, ezekből meg ugye akármennyivel játszhatsz egyszerre, változó.


"Az 500 gb meg felesleges de praktikusabb"


Az 500 GB valakinek felesleges, valakinek meg nagyon kevés (pl. PS+ előfizetőknek).


"Azt ajánlom vegyél egy 5 gb készüléket + hozzá egy belső hdd-t minimum 100-250 gb-osat"


Ezzel egyetértek, mivel a 12 gigás és az 500 gigás PS3 között kb 20 ezer forint különbség van, így jobban megéri venni egy 12 gigásat, amihez aztán veszel egy HDD-t meg egy beépítőkeretet, ha 500 gigásat is veszel akkor is kijössz 15k-ból, és spóroltál majdem egy 5-öst.


"Az 500 gb készülék 64 ezer forint(játék nélkül)

5 gb meg 55 ezer forint (játék nélkül)"


Az 500 gigás 64 ezer, a 12 gigás 45 ezer. Amit az előző és ez között írtál az meg nem tudom milyen nyelven volt, de egyik része értelmezhetetlen, másik része hatalmas baromság.


Nem kell egyébként semmire figyelni, ha slimet veszel, akkor azt bekapcsolod és működik.

2014. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon szépen köszönöm!


Egy 320GB-os slim-et választottam, szerintem az jó lesz :)

2014. aug. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!