Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E-book olvasó alkalmas egyetem...

E-book olvasó alkalmas egyetemi előadások pdf-jeinek nézegetésére, jegyzetelni rá?

Figyelt kérdés
képek milyen minőségben jelennek meg, elrendezés megmarad-e?

2014. aug. 8. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha csak be van scanelve, akkor nem fogja tudni olvasni, max egyben, de akkor nagyítani, ugrálni kell benne össze-vissza.
2014. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
és a mondjuk ppt-ből pdf-re konvertált dolgok?
2014. aug. 8. 19:54
 13/22 anonim ***** válasza:

Azt főleg nem bírja :D

vegyél tabletet, ha ilyeneket akarsz

2014. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igazából meglepett, hogy ez a fajta probléma nem megoldott az efféle kütyüknél. A tabletnek nem érzem különösebben szükségét, fényes, súlya van, a legtöbb funkcióját nem is használnám ki, tök jó szgepem van, plusz ott a telefon is.
2014. aug. 8. 21:40
 15/22 anonim ***** válasza:
Miért kéne megoldani? Az e-book olvasó e-bookok olvasására való, nem pfd meg anyámkínja. Azok nem e-bookok.
2014. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én pl azért próbálkoznék a helyükben, mert most, hogy utánanéztem, rengeteg helyen olvastam, hogy sokaknak okoz gondod a pdf fájlok rossz minőségű megjelenítése. Persze tudom, hogy a külföldiek megvásárolják az e-könyveket különböző formátumokban, de ettől függetlenül is jobban eladható lenne egy olyan készülék, aminél nem merülnek fel ilyen problémák.
2014. aug. 8. 22:06
 17/22 anonim ***** válasza:
Mivel az ebook olvasókon hivatalosan csak jogtiszta termékek lehetnek, így nem fognak ezen dolgozni. Hiszen amit meg lehet venni, abból van e-book olvasóra optimalizált verzió.
2014. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
miért van a pdf egyértelműen "jogtisztátalannak" bélyegezve?
2014. aug. 8. 22:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert az nem hivatalos formátum, semmilyen e-bookot nem gyártanak pdf-be, ami hivatalos. A többi az mind kalózkodás.
2014. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha viszont az e-book Elvben támogatja a pdf-et mint kiterjesztést, amit tehát ő nem tekint könyvnek, akkor az e-bookon nemcsak könyveket lehet olvasni avagy támogatja a kalózkodást...?
2014. aug. 8. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!