Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Microsoft Xbox nem képes...

A Microsoft Xbox nem képes kijavítani 1-2 hét alatt a rendszere hibáját?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fönt áll, csak eddig nem foglalkoztam vele. Ma már zavart, és elkezdtem felderíteni a hibát. Már Élő szóba akartam felkeresni valami support vonalat, aztán megtaláltam a weboldalukon:


A(z) Vásárlás és tartalomhasználat jelenleg nem érhető el.

A felhasználók a következő szolgáltatások esetében tapasztalhatnak nehézségeket:

Letölthető elemek vásárlása

Feltöltőkártyák vagy kódok használata a letölthető tartalmak vagy Xbox LIVE előfizetések kifizetéséhez


A problémáról tudunk, és dolgozunk a megoldásán. Elnézést kérünk, ha ez a helyzet esetleg kellemetlenséget okoz, egyben köszönjük a türelmet


hurrá. de meddig akarnak dolgozni rajta? Vagy náluk 5 percenként fél órás kávé szüent van?


2014. aug. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"A problémáról tudunk, és dolgozunk a megoldásán."

Te ezt komolyan is vetted?

2014. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oké, de érted. Saját magukkal basznak ki. Miért akarják szabotálni hogy az egyszeri ember oda akarja adni nekik a pénzét???
2014. aug. 7. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem tömegesen előforduló hibáról van szó, ergo többe kerül nekik kijavítani, mint amennyitől esetleg elesnek ezáltal.

Nem védeni akarom őket, mert egy pézhajhász lehúzó cég, de sajnos ez így működik.

2014. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már másik embernél is olvastam itt az oldalon, + ha a weboldalukra is tájékoztatást írnak ki róla akkor nem hinném hogy annyira nem lenne "tömeges". Bár a tömeg is relatív dolog.
2014. aug. 7. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani: Microsoft. Ha az árbevételük negyede múlna azon, hogy kijavítják-e 2 napon belül a hibát, holnapra már működne minden, hidd el.
2014. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!