Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox live probléma (többi lent)?

Xbox live probléma (többi lent)?

Figyelt kérdés

Hello! Csak nekem nem megy az xbox live?


[link]


ami ezen a képen van az normális, vagy csak én nem tudok felmenni?



2014. aug. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van jelenleg:


Games fülbe bal oldalt a kis kockákba, ahol amúgy játék ajánlatok szoktak lenni kiírja szürkébe hogy"recomendation not aviable", my games-be a játékaim borítói el vannak tűnve, csak 1-2nek látszik. Ha a Games With Gold játékot le akarom tölteni akkor 80070078 hibát kapok, ha játék detialokba megyek akkor csak play now és delete van ott, a galery, eltölthető tartalmak, stb el van tűnve. a játék keresőbe meg bármit beírok nem talál rá semmit. neked ezek nem állnak fönt?

2014. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy semmit nem enged nekem letölteni.
2014. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most olvastam:


"A(z) Vásárlás és tartalomhasználat jelenleg nem érhető el.

A felhasználók a következő szolgáltatások esetében tapasztalhatnak nehézségeket:

Letölthető elemek vásárlása

Feltöltőkártyák vagy kódok használata a letölthető tartalmak vagy Xbox LIVE előfizetések kifizetéséhez


A problémáról tudunk, és dolgozunk a megoldásán. Elnézést kérünk, ha ez a helyzet esetleg kellemetlenséget okoz, egyben köszönjük a türelmet."

2014. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Már a faszom kivan vele két napja szenvedek, mert vettem redeem code-ot és nem engedi aktiválni..Mindig azt írja, hogy próbáljam meg később
2014. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is tegnap akartam venni pénzt rá dlc-re, aztán lusta voltam, ma mondom elmék, de látom szopózik az egész, hát akkor ez tolódni fog még egy ideig.
2014. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én átraktam magam usa régióba
2014. aug. 7. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
és jó lett?
2014. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaja :)

Több alkalmazás, minden

2014. aug. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!