Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyi pénzből mit tudok kihozni?

Ennyi pénzből mit tudok kihozni?

Figyelt kérdés
40.000 Forintom van, és hangcuccot szeretnék. Olyan lenne a legjobb, ami le tud menni 40 Hz-ig. Én egy AB csatornás sztereó erősítőre gondoltam, így lehetne egy 2.2-es, és arra hogy elég lenne a hangszórókat megvenni, mert van lehetőségem megépíteni őket. A kérdés csak az, hogy milyet vegyek?? Sajnos ennél többet nem tudok rákölteni.
2014. aug. 4. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sztereó erősítőre kéne beruháznod használtan első körben pl.


[link]


Hangszóró kérdésben szerintem megfelelő eszközök esetén tudsz jó, vagy célodnak megfelelő ládát faragni. De elég sok ismeretre van szükség mint hangszóró mint hangváltó téren. A 2.2 -est hogy gondoltad 2db mély-láda és 2db topláda ? Milyen hangszóróra gondoltál, és mi lenne vele a célod ?


Topláda ára sacc / kb ha otthon szeretnéd összehozni:

Master Audio PA08-8 200 + MNC 33511 Dome magas


A hangszórókészlet lenne kb 15 ezer + doboz, ragasztó és vagy facsavar, rezgéscsillapító , csatlakozótálca , kárpit, kárpitragasztó, hangváltó , hangszóróvezeték.


És akkor még nincs szó a mélyről részről.

2014. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!