Valaki nem tud erre valamit?

Figyelt kérdés
A gondom az , hogy letöltöttem az Xbox 360 controller emulator nevű programot és a gond az hogy felül nem vált pirosból zöldre a controller 1 felirat mellet (fent a balsarokban)pedig más játékokkal "kompatibilis" tehát müködő képes a trust cxt24-es! Tudom, nem a legjobb De csak erre telt a zsebpénzemből... Valaki megtudná mondani hogy miért nem vált át zöldre? Hogy miért nem észleli hogy bekapcsoltam? Lehet kicsit értelmetlen lett de próbáltam elmagyarázni :(

2014. júl. 30. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
De ebben az a furcsa hogy a gombokat be tudtam állítani tehát mégis "érzékelte"...De az xbox kontroller középen üres maradt, nem úgy mint másoknál akiknek egyből egy szép fehér xbox kontroller jelent meg és zöldre váltott a controller felirat mellet.Nagyon sok videót megnéztem és nem volt rá válasz? Valaki tudna segíteni? Köszönöm!
2014. júl. 30. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is ugyan ez a problémám! :( sehogyan sem akar jó lenni!
2014. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én rengeteg videót és tutorialt megnéztem, de sehogy se jön össze! Nincs valaki aki erre tud valami megoldást nekem és a kedves 1. Válaszolónak?
2014. aug. 3. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyátokat!
2014. aug. 5. 02:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!