Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AKG K99 vagy Audio Technika M20x?

Qpalym kérdése:

AKG K99 vagy Audio Technika M20x?

Figyelt kérdés
E két fejhallgató között szeretnék dönteni.Általános zenehallgatáshoz, és gitár felszedéséhez használnám. Csupán nem tudok közöttük választani. Ti melyiket választanátok? És miért?

2014. júl. 26. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a nyitott, vagy fél-nyitott fülesek közül választanék, ha lehet. :)

1 vélemény erről az AKG ről:

"a K99 fülpárnái hiába helyezkednek a fülem köré, hiába a circum-aural design, amikor a mélység - amiben ugye a fülem illeszkedik - nem elég nagy, tehát a fülemet immár nem a fülpárna, hanem a hangszóró borítása nyomja, de úgy hogy másfél óra használat alatt, vörösen „izzik” a fülem."


Ettől függetlenül még lehet jó is.


1-2 alternatíva :

Sennheiser HD-215

AKG K512 MKII

Shure SRH 440

AKG K 121 Studio

2014. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet. Az AKG K99 már nem jön be annyira nekem, amihez a kommented is hozzásegített, ugyhogy még egyszer köszönöm :) Maradok szerintem az Audio Technikánál. Eddig az a nyerő nálam. Csak még meg kell győznöm magam, hogy tényleg szükségem van e-rá.
2014. júl. 27. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán szívesen, ha gondolod írhatsz még a fejhallgatós topikba is prohardveren, tuti többet tudnak a fülesek lelki világáról mit én, bővebb infóval szolgálhatnak :


[link]

2014. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis megrendeltem az Audio Technika M20x-et. Kínáncsian várom. 1-2 napon belül megkérkezik.
2014. júl. 29. 00:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!