Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek 150K...

Pekkerke kérdése:

Milyen laptopot vegyek 150K alatt?

Figyelt kérdés

Photoshop, Sony Vegas, MTA San Andreas, Bf3, Crysis 1-2, CoD MW-k, far cry 3 youtube

stb...-re kéne! TV-re lehessen kötni (ha egyáltalán ezt meglehet hogy a tv-n legyen a kép hdmi-n keresztül)

Ennyiért van erre megfelelő gépezet? vagy csak dágábban? Tudom hogy pc-jobb lenne ezekre csak sokszor megyek mindenhova..



2014. júl. 23. 18:03
 1/1 anonim válasza:

Nem akarlak pont erre rávezetni, de én pár hete szereztem be egy Lenovo G505s -et. Személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve.


Amiket leírtál mind elviszi, és hdmi -vel tv re is rá lehet kötni. Az árához képest (ami olyan 120 körül van) szerintem nagyon is megérte.

Viszonylag erős (4x 1.9 cpu, ez lehet nagyobb is) és 4-8gb ram. Ami engem megfogott hogy integrált és dedikált videó kártya is van benne.


Apróbb gondjai csak, hogy ezekben a meleg napokban elégéé fel tud hevülni, bár én 10-15 órákon át menetem, és nem is kis teljesítményben.


Ha gond lenne vele, a hivatalos fórum oldalon nekem nagyon segítőkésznek bizonyultak a munkatársak :)


Csak ajánlani tudom!

2014. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!