Megéri PS4-t venni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TaKy99 ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Bizonyos esetekben igen.

Bizonyos esetekben igen, de kicsit később (1-1,5 év múlva)

És igen, van olyan nézőpont is amikor nem érdemes.

2014. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PeetTheMonk válasza:
Én kb 3 hete vettem egyet, de nem bántam meg :) teszem hozzá, világ életemben pc–s voltam és ez az első konzolom 24 éves fejjel. Játék most még kevés van rá és elég drágák is, jelenleg Németországban dolgozok, a konzol ára 399€ volt játék nélkül, viszont kedvezményes áron (35€) választhattam hozzá Need for Speed–et vagy Battlefield 4–et. Alaphangon 59–69€ az új játékok ára pl a Media Marktban, használtat még nem igazán tudok venni hozzá mert nincsen :D maga a konzol gyors, a kontroller nagyon kézre esik, a touch pad és a motion sensor ötletes és szórakoztató ;-) ja, és a blue ray meghajtó csendes, nem úgy mint az előző szériáknál :S beszereztem mellé még egy 105cm–es full hd tv–t, Watch Dogs–ot és UFC 2014–t, szóval összességében a játékélmény garantált :))
2014. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hosszú tájékoztatást minden benne volt! :)
2014. júl. 22. 22:01
 5/5 PeetTheMonk válasza:
Igazán nincs mit :-) és még valami, a Ps4 full hd–ban képes a játékokat lejátszani, az Xbox One csak hd–ban. A processzor órajele is magasabb a Ps–nél, szóval ezen adatok alapján tudsz mérlegelni, de nem akarlak egyikre sem rábeszélni, ezek csak tények, amiket olvastam fórumokon.
2014. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!