Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a SAL Dóm...

Mi a véleményetek a SAL Dóm magas sugárzóról?

Figyelt kérdés
Retro stílusú hangfal párt építek és szerintetek nem rossz a hangja?

2014. júl. 20. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a SAL úgy globálisan egy retek
2014. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ismerem. De ez csak a szobámba kell nem akarok drága dolgokat mert nem muszáj hogy Martin Audio hangja legyen.
2014. júl. 20. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyik dómról? Ha HI-FI-re kell, itt van néhány ami csak minimálisan drágább:

- [link] (itt az oldalon az első)

- [link]

- [link] (itt is van jópár, kb. azonos árban, de fényévekkel jobb, lehet egyedit is kérni)


Nagyjából ennyi ami használható. Arra ügyelj, hogy süllyesztetten szereld a magasat! Jobb lesz a felső középtartomány.

2014. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A salnak csak egy Dómja van és csak a salra gondoltam!
2014. júl. 21. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, jobban járnál ezekkel a hangszórókkal. Itt van mind az 5 Sal dóm egyébként:

[link]

[link]


Egyébként milyen célra szeretnéd használni, többi hangszóró milyen? Sokkal jobbat lehet ennyiért kapni. A Sal dómok borzalmasan szólnak.

2014. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A salnak csak egy Dómja van és csak a salra gondoltam!

-Az állítás első fele szerintem tévedés. A második felére pedig: ha így áll a dolog, akkor miért kérdezel mást? És igen tipikusan picivel drágábban lehet jobbakat kapni. A SAL-nak volt egy Vifa-koppintás dómsugárzója, az egész ól sikerült.

2014. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van kapásból 4 féle. [link]


Ebből a DTF12, legalábbis 5-6 évvel ezelőtti verziója az egy Vifa koppintás és egész emberien szólt!

2014. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a kis teljesítményűekre gondoltam ! Nem akarok drágábbat sem olcsóbbat csak egy vélemény kellett volna mert mondom még egyszer: csak a szobámba és min 200w!
2014. júl. 30. 00:28
 9/10 anonim ***** válasza:

"...csak egy vélemény kellett volna..."

-Felejtsd el!

2014. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A hozzászólásaid alapján nagy biztonsággal tanácsolom, hogy NE építs házilag.

Egy értelmes, 200 Wattos hangdoboz (!) megtervezése nem gyerekjáték, különösen, ha azt akarjuk, hogy emberien is szóljon. Inkább vegyél "retro stílusú" hangsugárzókat használtan, jó állapotban.

Szép nagy Oriont, vagy Videotont, vagy inkább Marantzot, még inkább Celestion, B&W de ezek árban emelkedő sorrendben lettek fölsorolva.

2014. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!