Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani nekem laptopot?

Tudnátok ajánlani nekem laptopot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az az igazság, hogy a laptopokhoz nem értek és talán a hozzáértő gyorsabban tud nekem okosat mondani mint, hogy én keresgélek napokig.


Laptopot szeretnék venni nettó 120ezerig.


Szempontok:

- 13-14"-es (1,5-2 kg)

- Mindennapos használatra, illetve programozásra, tehát matlab és társai azért elférjenek rajta és kellő gyorsasággal tudjam is őket használni.

- Külső adattárolót szeretnék venni, a gépen nem lenne sok szemét, a filmeket, képeket nem azon tárolnám.

- webcamera, legalább 2 USB port, kártyaolvasó

- lehetőleg matt kijelző, de ez a legutolsó dolog


Illetve azért szeretném ezt 4-5 évig használni, tehát ne haljon le 2 év után.


A legfőbb bajom, hogy a laptop márkákat egyáltalán nem ismerem, mi az amit érdemes, és mi az ami egyből felejtős, így aztán keresgélhetek a végtelenségig.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2014. júl. 19. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
amit most 120ért kapsz az nem az a kategória amit 4-5 évig fogsz használni
2014. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!