A PSP lehet ugy flashelni, hogy uttanna kiveszik, vagy eltüntetik a chiken menüt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

www.psphungary.hu

Itt érdemes körülnézni és ha bármilyen kérdésed/problémád van a PSP-vel, akkor itt érdemesebb feltenni.

2010. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálom megérteni amit írsz.

Tehát meg akarod flashelni, de úgy, hogy ha pl. szervizelni kéne akkor "letörölni" a flasht, hogy megmaradjon a garancia (vagy egyéb okból, de nem ez a lényeg).

Ha chickhen-nel van flashelve akkor meg lehet oldani.

Kikapcsolod a psp-t, hosszan, tehát teljesen kapcsold ki, ne csak készenlétibe.

Aztán már olyan, mintha eredeti lenne, csak le kell törölni a képekből a chickhen-t, meg a cfwenablert, meg a gyökérkönyvtárból a h-t.

2010. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még annyit, hogyha nem engedi hogy rendesen kikapcsold a psp-d (mert nekem nem engedte az 5.03 GEN-C), akkor vedd ki az akkut és rakd vissza.

Rögtön Version 5.03-nak fogja írni, tehát OFW, mintha sosem lett volna flashelve.

2010. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a problemam hanem az ,hogy én vettem 1 pspt ami ki volt flashelve ami gondolom ki ment belölle és most nemjátszodja le a kaloz játékokat.Utánna olvastam,hogy kell vissza állittani de sajnos sehol sem találom a chiken menüt,ami a leirtak alapjan a picture fajlba kellene legyen. .Mert innen lehet vissza állitani .Ezért tettem fel ezt a kérdést.Lehetséges ,hogy kivette az eladó,hogy keljen vissza vigyem ujra flasheltetni természetesen nem ingyen. Köszi a választ.
2010. jan. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!