Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technika 50" FULLHD, vélemények?

Technika 50" FULLHD, vélemények?

Figyelt kérdés

Vettem egy Technika 50"-os TV-t amit most árulnak a Tecsóba 120 ropiért. Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek?

CSAK AZOKTÓL KÉREK VÁLASZT AKIKNEK VAN! Nyomik hozzászólása nem érdekel és lepontozom!

Nekem nagyon tetszik, 500GB-os vinyómról a HD-tól kezdve mindent lejátszik, átlátható és egyszerű menüje van. De érdekelne mások tapasztalata is!



2014. júl. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kérdésem lenne. Ez nem smart ugye? Képfrissítés? Nem számítok nyominak ugye?:)


Legyen szerencséd hozzá, évente helyzetjelentést kérünk!

2014. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig voltam vele megelégedve!

A történet:

Vett az öcsém egy példányt (mai napig hibátlan)

Vettem rá 3 napra én is egyet, 14 nap után megadta magát (nem kapcsolt be) majd 1 hónap után kaptam egy telefont hogy javíthatatlan ezért kapok egy újat. 3 nap használat után kikapcsoltam véletlenül majd újra vissza, nem kapcsolt be csak villogott, 1 perc után kihúztam majd vissza dugtam a konnektorba, onnantól kezdve se kép se hang. Most az auchanba vettem egy ugyanilyet csak Blaupunkba, remélem ez többet bír majd.


Amúgy nagyon sajnáltam mert szép képe, nagyon jó menüje volt, a távirányítója fasza volt és dizájnos, de nálam csak ennyit bírt, pedig a portól is védtem mindig. Ez van.

2014. júl. 22. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól értem? Az öcsédé jó, míg neked már kettő is tönkre ment?


A második hibás készülék után, vissza kaptad az árát? Vagy azzal mi történt? Ne haragudj, de még mindig nem tanultál belőle? A blaupunkt tv-től mit vársz?


Sajnálom, hogy így jártál!

2014. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem tanultam! Vettem egy Blaupunktot amit viszont elcseréltem az öcsémmel, így már egy éve napi szinten 2 filmet nézünk csajossal rajta a rákötött vinyóról. Semmi baja. Valakinek van még véleménye?
2015. jan. 6. 12:52
 5/7 anonim válasza:

[link]

Nézd meg a linket és válassz!

2015. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Technika 32" Hd tv-m van amit szintén Tescoban vásároltam, egyszer volt tápegység cserén, de már 3 éve szuperül üzemel, és ki is van használva rendesen!
2015. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az öcsém Technika tv-jét már 1.5 éve hajszolom mindenféle HD filmekkel, megnéztem a szerviz menüjében és kiszámolva azóta napi 8 órát megy átlagba. Mégis meg vagyok vele elégedve!
2015. dec. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!