Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok animés játékot...

Hol tudok animés játékot venni ps vitára?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy sok van rá, de boltban mindenhol csak 1-2 agyatlan lövöldözős játékot látok. Csak a persona 4et és a gravity rusht tudtam eddig rá megvenni boltban.

2014. júl. 16. 23:29
 1/2 anonim válasza:

Sajnos azért nem találsz, mert konkrétan alig létezik néhány, amit kiadtak volna itthon. Tény, Japánban nagyon sok animés játékot adnak ki Vitára, sőt kint még Psp-re is.


Szerintem ne boltokban nézelődj, inkább a neten kutakodj. Esetleg KonzolVilág, amikor ott jártam nagyon segítőkészek voltak, de ha szállítaniuk kell azt is gyorsan csinálják. De ha ott sem találsz olyat ami tetszene, akkor ajánlom a Zavvi-t ott néha nagy leértékeléseket tartanak.


(Egyébként ajánlom a Dangranronpát, amit nemrég adtak ki itthon is, azzal még PSP-n játszottam :D)

2014. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínüleg az lesz, hogy kell vennem egy nagyobb memóriakártyát, amit nem akartam mert az több mint egy játék ára, meg úgy cserélgetni sem lehet (de animés játékot talán hiába is akarnék cserélgetni ebben az országban) ezért úgy látom nincs más lehetőség, csak a ps store.
2014. júl. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!